شاید تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که چطور می شود در صفحه اول گوگل و یا نفر اول در جستجوی گوگل شوید!؟
سایت شرکت یاب با بهره گیری از مدیران با تجربه و با بیش از 12 سال سابقه در طراحی و بهینه سازی انواع وب سایت می تواند خدمتگزاری حرفه ای جهت معرفی فعالیت شما باشند. شما می توانید علاوه بر معرفی فعالیت واحد شغلی خود را در این سایت، مشتریان جدید را از نتایج اول جستجوی گوگل نیز جذب نمایید.

شما می توانید با ثبت آگهی ویژه مشاغل و معرفی اطلاعات تماس در دسته بندی مرتبط به واحد شغلی خود، گالری تصاویر مربوط به محصولات و یا خدمات خود را به همراه موقعیت آدرس بر روی نقشه و همچنین امکانات ویژه مدیریتی جهت برقراری ارتباط مشتریان جدید با مجموعه خود را نیز در این سایت به راحتی در دسترس داشته باشد.

پیشنهاد ما ثبت آگهی ویژه مشاغل یکساله با کلیه دسترسی های مدیریتی شما در طول یک سال می باشد. معرفی کامل فعالیت، درج 20 تصویر و 35 کلمه کلیدی از فعالیت شغلی شما کمک می کند تا سهم بیشتری از سایر رقبا در معرفی بهتر واحد شغلی خود در صفحه اول جستجوی گوگل داشته باشید.


مشتریان جدید در سراسر کشور می توانند با جستجوی مشخصات و همچنین کلمات کلیدی تعریف شده شما نام و مشخصات کامل مجموعه شما را در صفحه اول گوگل ملاحظه نمایند.
نکته مهم در نحوه معرفی فعالیت شما در بین نفرات اول جستجوی گوگل استفاده از تکنولوژی روز بر پایه بهینه سازی محتویات و ثبت نهایی آگهی شما توسط کارشناسان سایت شرکت یاب می باشد.

شما می توانید هم اکنون در جمع نفرات اول جستجوی گوگل قرار گیرید.

جهت معرفی فعالیت خود ابتدا در سایت شرکت یاب ثبت نام و سپس آگهی ویژه مشاغل را تکمیل و ثبت نمایید.